Fırın Arabaları


Üretimini yaptığımız konveksiyonlu ve döner fırın arabaları ve taşıma arabalarımızda 304 kalite paslanmaz kullanılmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda troleylerin iskeletleri yuvarlak boru veya kare profillerden oluşmaktadır. Kare profil kullanılarak üretilen fırın arabası bağlantı noktaları kaynaklı olup, yuvarlak boru kullanılan fırın arabalarımız ise bükme işlemi ile üretilebilmektedir.

Konveksiyonel ve döner fırın içi ölçülerinize uygun olarak üretilebilen tava arabalarımızda istediğiniz raf adetlerine sahip olabilirsiniz. Raflarda kullanılan parçalarımızın da paslanmazdan üretilmesi, her kademeye yükleyeceğiniz ürünün ağırlığı ne olursa olsun rafların aşağıya doğru çökmesine engel olmaktadır.

Fırın arabasının, fırın önüne kadar rahatça taşındıktan sonra fırın içine sürebilmenize olanak sağlayacak araba alt haznesi, talep edilmesi doğrultusunda ayrıca üretilebilmektedir. Söz konusu alt hazne portatif kol aparatı sayesinde fermantasyon odanızda yer kaybına uğramamanızı sağlamaktadır. Fırın arabası üst haznesi ile portatif olan alt hazne arasında oluşturduğumuz kilit sistemi arabanın fırından çıktıktan sonra alt hazneye oturtularak kilitlenmesini ve bu sayede son derece rahatca yönlendirilmesini sağlamaktadır. 

Taşıma arabalarımızda kullandığımız tekerlekler, arabaların fırın içine girmesi sebebi ile hararete dayanıklı döküm olup, fırın içine girmeyecek ve sadece taşıma amaçlı kullanılacak arabalarımızda ise poliamid kasnaklı poliüretan kaplamalı tekerlek kullanılmaktadır. Tekerleklerimizde fren mekanizmalı, döner veya sabit tablalı opsiyonlarımız bulunmaktadır.

Arabalarımız, monte edilmiş olarak gönderilmekte olup teslim aldığınız anda kullanima hazırdır.

Ürün gamımızda ayrıca servis arabaları, otel ekipman arabaları, taşıma arabaları, medikal arabalar mevcuttur.  

 

 


  • Cenk Metal
  • Cenk Metal
  • Cenk Metal
  • Cenk Metal
  • Cenk Metal
  • Cenk Metal